Semenax – přírodní přípravek na zvýšení plodnosti

Žijeme v poměrně nezdravé době, která s sebou přináší určité daně za moderní a pohodlný způsob života. Mnoho mužů se potýká například s nedostatkem semene. Je to i váš problém? Co tedy třeba zvýšení plodnosti? Jde to vůbec? Jistě jste slyšeli mnohé rady, ale fungují? To víte, že ano! Je třeba zvolit správnou cestu! A která je správná cesta? Je to jednoduché, příroda je všemocná, položte se tedy do jejích rukou, nebudete litovat!
Doporučujeme vám vyzkoušet Semenax! Je to jedinečný přírodní preparát. Zapomeňte tak na jakékoliv nežádoucí účinky. Ty prostě neexistují, protože jde v podstatě o čistý doplněk stravy. Přípravek Semenax je vyroben z bylin, které jsou již po staletí vyzkoušené. Je tak zřejmé, že pomohou i vám!


Co to je Semenax a jak funguje? Je to přípravek na zlepšení erekce, požitku z pohlavního styku, oddálení předčasného ejakulátu a dokonce zvýšení potence. Pokud jste tedy dosud měli problémy s přírůstkem do rodiny, po vyzkoušení Semenax mohou být vaše problémy pryč! Můžeme vycházet z jednoduchých fyzikálních principů a to je, že čím více semene dokáže muž vyprodukovat, tím silnější kontrakce působí při ejakulovaných co v konečném důsledku způsobí velmi silné vzrušení a procítění vyvrcholení při pohlavním styku. Takže zjednodušeně, pokud chcete zažít silnější orgasmus, musíte zvýšit kapacitu semene.

 

tabelty semenax zvýšení plodnosti


Přípravek na zvýšení plodnosti

Zvýšení plodnosti tak nemusí být nic, s čím by se nedalo pohnout, ba právě naopak! Mnoho lidí, především mužů, si myslí, že to není pravda, jak Jakmile však Semenax vyzkoušeli, brzy čekali rodinu, něco na tom tedy určitě bude! Semenax stahuje při orgasme určité svaly, jsou to: Sval pubococcygeus, Anální svěrač, Konečník, Perineum, Ejakulace kanálky, Svaly kolem penisu. Stahování těchto svalech provázej ejakulace. Jelikož orgasmus trvá pouze po dobu ejakulovaných, stačí jednoduše navýšit objem ejakulátu.
Za úspěšnými léčebnými principy stojí rostlinné extrakty, které jsou zpracovány těmi nejkvalitnějšími metodami:


Švédská květina
Účinný přírodní Aplikovat pro zvětšenou prostatu, jako přirozený stimulant a je také vhodný pro větší plodnost a zvýšení množství ejakulátu. Používá se na řešení zdravotních problémů rozšířené prostaty. Švédská květina je považována za přínosnou při podpoře zdravého moči, regulací imunitního systému, ochraně játrech, řízení cholesterolu, a dalších...


L-arginine hcl
L-arginin velmi ovlivňuje zdravotní a sexuální výkon. Studie prokázaly až zdvojnásobení objemu spermii. L-arginin se používá při výrobě oxidu dusnatého, díky čemuž se uvolňují cévy, na zvýšení prokrvení penisu pro tvrdší, intenzivnější erekce. L-arginin v studiích prokázal, že dokáže ztrojnásobit Vaši úroveň růstového hormonu a zároveň zlepšit Váš výkon při vysoké intenzitě cvičení a sexuální aktivitě. Zároveň přispívá ke zvýšení spalování tuků, budování svalové tkáně, posílení imunity, podporuje hojení, a podobně.


L-lysine
Tato esenciální aminokyselina je nezbytná pro naše zdraví, ale sami si ji v těle nevíme vyrobit. V kombinaci se zinkem může pomoci zvýšit produkci spermií a zvýšit Vaši přirozenou produkci testosteronu.


Epimedium sagittatum
Její schopnost je podstatně zvýšit průtok krve do penisu se zvýšenými hladinami oxidu dusnatého. Také zvyšuje chuť na sex a je to silné afrodiziakum.


Oxid zinečnatý & zinc aspartát
Zinek prospívá při produkcí testosteronu. očistí spermie, čili budou mít více bílou barvu a také pomáhá po vzhledové stránce a síle ejakulace. Je velmi účinný v kombinaci s lysinem.


L-carnitin
Zvyšuje kvalitu semene, pohyblivost a koncentraci spermií. Může být podle studii účinný na léčbu neplodnosti.


Kůra catuaba
Silné afrodiziakum vyskytující se v Brazílii. Zvyšuje chuť na sex, prodlužuje životnost spermii, zvyšuje množství ejakulátu, větší plodnost mužů, a zlepšení celkové nálady.


Melounové semínko
Obsahuje mnoho zinku a pomáhá při léčbě prostaty. Přispívají tak ke zvýšenému zdraví, objemu a kvalitě spermií.


Maca
Působí na potenci a dodává více energie při sexu. Tato bylina se nachází v Andách. Používaná při boji s neplodností.


Vitamín E
Vitamin E je antioxidant, který je dobrý pro vaše tepny a zlepšuje sexuální funkci u mužů. Může pomoci při napravování zakřivení penisu.


Extrakt kůry borovice
Extrakt smrkové obsahuje antioxidanty, které jsou velmi užitečné pro sexuální funkce. Vytvářejí oxid dusný který zlepšuje erekci.


Voňatec vajčitý
Zlepšuje erekci a sexuální funkce u mužů. Voňatec Vajčitý je také známý pro vynikající zlepšení libida, stejně jako podporu duševní bdělosti.


Hloh obecný
Je jedním z nejznámějších bylinných přípravků na zvětšení penisu s velkým množstvím antioxidantů a bio flavonoidů, které jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém. Pomáhá zlepšit rychlost, intenzitu a tvrdost erekce.


Extrakt z brusinek
Používán jako afrodiziakum a na zlepšení erekce. Využívá se k léčbě močových cest Brusinkový extrakt je zdrojem živin, které jsou potřebné pro optimální sexuální život, včetně vitamínů A a C.


Sarsaparilla
Má diuretické a regenerační vlastnosti a může léčit problémy s močovými cestami. Steroidní látky, které obsahuje, zvyšují chuť na sex u mužů.


Avena sativa extract
Používá se na zvýšení hladiny testosteronu, zvýšením hladiny luteinizačního hormonu, což dělá testosteron více aktivní a tak působí na erekci.1

 

 

Video v angličtině, které byste měli určitě vidět před tím než Semenax vyzkoušíte.

Jak zvýšit plodnost s tablety

Určitě vás bude zajímat, jak se Semenax pro zvýšení plodnosti užívá. Jaké by mělo být jeho správné dávkování? Především ho musíte užívat pravidelně po dobu několika týdnů. Bylinky a rostlinné drogy v podobě výtažků působí pomalu, jejich nástup je tak pozvolný, za to však zaručeně efektivní. Semenax užívejte minimálně několik týdnů. Semenax vám dá celkové sexuální zdraví. Vše souvisí se vším, podobně je tomu tak i při zvýšení plodnosti. Je potřeba dostat několik pochodů v lidském těle do rovnováhy. Semenax můžete objednat i přes internet, nemusíte tedy nikam chodit! Vyzkoušejte tento přírodní lék, budete překvapeni a velmi spokojeni. Zvýšení plodnosti už nemusí být jen snem, jeho realizace není nic složité, nic s čím by si příroda neporadila, je však třeba se zapojit! Není zde žádné věkové omezení. Pokud jste ve věku od 20-30 let, můžete zažít ten nejdivočejší sex v životě a pokud jste ve věku od 40-50 let, můžete se vrátit zpět do svých 20 let a znovu zažít v posteli co už dávno ne! Semenax je vyráběn ve Spojených státech. Všechny složky jsou testovány na čistotu před zahájením výroby a všechny působí na zlepšení ejakulátu. Vyzkoušejte ho už teď!